grafika

Warsztaty projektowania plakatów na festiwalu Short Waves!

Warsztaty projektowania plakatów na festiwalu Short Waves!

Podczas nadchodzącego festiwalu Short Waves można będzie wziąć udział w warsztatach projektowania plakatów filmowych ze studiem graficznym Homework.

Podczas 3-dniowych warsztatów, pod okiem Jerzego Skakuna zaprojektujesz plakat do jednego z 7 filmów konkursowych SHORT WAVES GRAND PRIX 2014. Poszczególne tytuły filmowe zostaną rozlosowane między Uczestnikami. Specjalny pokaz filmów odbędzie się przed rozpoczęciem Warsztatów. Zwieńczeniem 3-dniowych działań będzie wystawa poczas Gali Zamknięcia SWF 2014 w Pawilonie Nowa Gazownia.

Nie zwlekaj, zapisz się na Warsztaty projektowania plakatów filmowych z Homework, a być może zaprojektowany przez Ciebie plakat będzie promował nagrodzony na Festiwalu film!

Studio graficzne Homework tworzą Joanna Górska i Jerzy Skakun - absolwenci malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Projektują plakaty, a także identyfikację wizualną wielu wydarzeń kulturalnych w Europie. Prace duetu wystawiane były m.in. w Berlinie, Hogkongu, Meksyku, Oslo, Paryżu i Sofii. Mają na swoim koncie liczne nagrody, m.in. Złoty Medal na Biennale Plakatu w Meksyku, Grand Prix w konkursie Vidical, Pierwszą Nagrodę w konkursie AMS "Bądź mądry, czytaj prasę" i Honorową Nagrodę im. Józefa Mroszczaka na XXII Biennale Plakatu w Warszawie.
Więcej o studio Homework na www.homework.com.pl
Termin warsztatów: 2 - 4.04.2014 r

Więcej o warsztatch.