grafika

MISJA ONTV


Kanał tv oferujący to, co najciekawsze w elektronicznej rozrywce. Jego unikatowa forma oparta jest o multimedialne projekty z pogranicza muzyki i miksowanych na żywo wizualizacji. Pomysł na nasze programy powstał z wieloletniej fascynacji cyfrowym designem scenicznym i VJ-ingiem. Chcemy przybliżać możliwości, jakie daje przetwarzane na żywo wideo i jego kreatywne wykorzystanie w sztuce i rozrywce.


VIDEO JOGGING

Artystyczna wariacja na temat joggingu po mieście, podczas którego dwie dziewczyny będą oprowadzać po najciekawszych miejscach poznańskiego fyrtla. Wyposażone w kamery GoPro nagrywają wszystko z pozycji swoich oczu – dzięki czemu widz będzie mógł się poczuć niemal jakby w wirtualny sposób znalazł się na poznańskich ulicach.
W programie joggingu znalazły się sytuacje zabawne i prawdziwe, realne i nierealne, poznańskie i uniwersalne – a wszystko to z dodatkiem muzyki elektronicznej i okraszone percepcją VJ-a Kamyka.

VJing ON_TV

To starannie wyselekcjonowane muzyczno-wizualne sety wykonywane na żywo w studio ONTV. Oddajemy w wasze ręce program, w którym prezentujemy możliwości cyfrowych obrazów i elektronicznych dźwięków. Przybliżamy online to co dotychczas oglądaliście tylko na koncertach. Eksperymentujemy, szukamy trendów. Majstrujemy przy stylach, zapraszamy gwiazdy i debiutantów. Cotygodniowa porcja multimedialnego show.

 

Docs on_tv

Tworzymy reportaże, wywiady z najważniejszych wystaw, festiwali, koncertów i innych wydarzeń artystycznych z kręgu cyfrowej sztuki i rozrywki. Jesteśmy tam skąd możemy zapewnić ekskluzywny materiał. Krótko i na temat o nowych mediach.

 

IMPRO-WIZU

To kontynuacja eskperymentu audiowizualnego "VideoJogging". Odchodząc od warstwy dokumentalno-architektonicznej zwrócimy uwagę na samą koncepcję ruchu performerki, przestrzeń będzie niejako stonowić inspirację do improwizowania choreografii. Gatunkowo zbliżymy się do Cine-Dance, kontekst pozostanie jednak bardziej Vj-ski.